Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#271 2013-09-07 21:54:07

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

O! A więc mam teraz kartę w ręce, którą mogę zagrać!
- Człowiek bez emocji to nie człowiek, tak? - powtórzyła dziewczyna patrząc na niego uważnym wzrokiem. Przeniosła spojrzenie z jego twarzy na barki, później na dłonie i miecz, a na samym końcu powróciła do jego twarzy. Ruszyła w jego kierunku a kiedy stanęła przed nim chwilę lustrowała go spojrzeniem jakby miała przed sobą wyjątkowo ciekawy okaz. W końcu uniosła dłoń i wskazującym palcem stuknęła go lekko w czoło. Bez uśmiechu, ale też nie w złym znaczeniu.
- To pozwól, żeby te emocje pokazały twoje człowieczeństwo. No nic! - odwróciła się i założyła ręce na kark - skoro nie masz nic do roboty, to jeżeli dalej masz ochotę mi towarzyszyć w drodze do Kinkakuji, to proszę.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#272 2013-09-07 22:05:47

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman przytaknął Chinatsie na jej bardziej retoryczne pytanie. Nie wiedząc co ona zamierza, chłopak stał jak wryty, patrząc się na nią i czekając na dalszy rozwój wydarzeń. Kiedy już dostał pstryczka w czoło, nieco się zdziwił, nie spodziewając się tego.
- Nad emocjami trzeba panować. Jeśli się nad nimi nie panuje, człowiek nie jest już człowiekiem, lecz zwierzęciem.
Ruszając tuż za dowóczynią i dotrzymując jej kroku, oczekiwał jej odpowiedzi.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#273 2013-09-07 22:12:59

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

Chinatsa i Hoffman wyszli z magazynu prosto na ciemną już ulicę.
- Ja tam uważam, że emocje są po to, żeby je okazywać, jakiekolwiek by one nie były. Oczywiście - uniosła palec do góry - wiadomo że kiedy człowiek jest zły, nie powinien tak dla odreagowania uderzyć kogoś, ale odczuwanie złości samo w sobie jest dobre. Jak rozmawiasz o tym co cie denerwuje, czego sie boisz, co sprawia ci ból, to wtedy czujesz ulgę. A jak tłumisz to w sobie to któregoś dnia to wszytko pęka, lub stajesz się własnym cieniem i jesteś po tej złej stronie bo uważasz, że tak jest słusznie, że tylko tak możesz odreagować swój gniew, a to smutne. Zastanawiam się ile takich osób jest tutaj... - czując na nosie pierwsze krople deszczu uniosła głowę do góry - pada... Dawno nie było deszczu.


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#274 2013-09-07 22:28:06

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Hoffman idąc tak, patrzył zwyczajnie przed siebie, słuchając z uwagą jego przywódczyni.
- Impulsywne działanie do niczego nie prowadzi. Co najwyżej do zguby. Wściekły umysł, to wąski umysł. Nie rozumiem, co miało by być złego w nieokazywaniu... nie. W panowaniu nad gniewem.
Kiedy Chinatsa kontynuowała dalej swoją wypowiedź, chłopak nieco się zmieszał.
- Uważasz więc, że jestem zły?
Na spostrzeżenie dziewczyny, Hoffman zareagował podobnie jak ona, a mianowicie, uniósł głowę do góry. Czując po chwili krople deszczu i na swojej twarzy, po chwili znów się odezwał.
- Faktycznie. Może powinniśmy zawrócić i poczekać, aż przestanie padać?


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#275 2013-09-07 22:37:08

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

- Impulsywne działania są każdemu potrzebne, ale trzeba umieć je rozróżniać - poprawiła go dziewczyna. Kiedy Hoffman wysunął wniosek, obróciła w jego kierunku głowę.
- W żadnym wypadku nie uważam, że jesteś zły. Może trochę ograniczony emocjonalnie, ale nie zły. Nie mnie oceniać kto jest dobry a kto zły, ja tam traktuje wszystkich tak samo. Chyba że próbują ukrócić mnie o głowę. Co do deszczu... Jak chcesz. Mnie tam nie przeszkadza a i tobie raczej też nie, biorąc pod uwagę, że w zimie dałeś nura do lodowatego jeziora obok Kinkakuji a ja latałam za tobą z kocem. - dodała zakrywając usta ręką by ukryć śmiech.

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2013-09-07 22:37:28)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#276 2013-09-07 22:57:04

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Opuszczony magazyn

Hoffmana nieco zaskoczyły słowa Chinatsy, choć nieco trudno było wyczytać to z jego twarzy. Prędzej jego widoczne zaintrygowanie.
- Rozróżniać? Co masz na myśli. Czy nie lepiej najpierw pomyśleć zanim się coś zrobi?
Słuchając ją nadal z uwagą, po chwili uśmiechnął się.
- To, że nie okazuję emocji w taki sposób jak inni, nie oznacza, że ich nie mam. Przeciwnie.
Po chwili, patrząc w górę, znów zaczął mówić jakby do siebie.
- Z cukru nie jestem, a poza tym bardzo lubię deszcz... Choć bardziej martwi mnie Twoje zdrowie. Nie chcę, żebyś się przeziębiła. A przy takiej odległości do naszej kryjówki o to nie trudno. Decyzja należy do Ciebie. A przy okazji, nawet osoba która chce nas ,,ukrócić o głowę", nie koniecznie musi być zła. Co oczywiście nie znaczy, że mamy jej na to pozwolić... - dodał po chwili z powrotem zmieniając temat


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#277 2013-09-08 09:16:40

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Opuszczony magazyn

- Oczywiście że lepiej pomyśleć - odpowiedziała dziewczyna osłaniając ręką oczy, ponieważ deszcz zaczął naprawdę mocno zacinać a co niektóre krople wpadały do oczu. Rozwiązała też włosy, dochodząc do wniosku, że lepiej będą wyglądać mokre rozpuszczone, niż mokre w kucyku. - Chodziło mi o to, że impulsywne działanie na przykład... na przykład rzucenie się komuś w ramiona z radości a nawet wykrzyczenie mu w twarz kiedy jest się złym jest dobre, natomiast działania podjęte na niekorzyść innych typu... pójście gdzieś gdzie jest niebezpiecznie a jest się nieprzygotowanym, lub walka z o wiele silniejszym przeciwnikiem są złe. To jest ta różnica.
Po słowach Hoffaman dziewczyna lekko się skrzywiła, ale zrobiło to tak, żeby tego nie zauważył.
- Kiedyś idealnie pokazywałeś swoje emocje a wszystko się zmieniło, odkąd obydwoje dowiedzieliśmy się o pewnej sprawie... no, ale to już inny temat - westchnęła zmęczona i schowała się pod pierwszym lepszym daszkiem.
- Mnie tam deszcz nie przeszkadza, poza tym też go bardzo lubię a raczej nie przeziębię się tak szybko.
Na ostatnie słowa Hoffmana pokiwała głową.
- Tak jak powiedziałam, nie ma złych osób, wszystkich traktuję jednakowo. Nawet jak walczyłam z Pustym było mi go żal. Nie mniej, kiedy ktoś chce mnie zabić, nie siądę przecież i nie pozwolę mu na to, lubię swoje życie, może nie jest najpiękniejsze, ale nie chcę go stracić.

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2013-09-08 09:17:26)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline