Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#16 2012-11-25 13:27:39

 Ayame Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

40450617
Call me!
Skąd: Warka ok. 60 km od Warszawy
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 664
Imię postaci: Ayame Kimura

Re: Trupioblade skały.

Atak z karabinu tylko przeleciał przez ciało Pustego nie robiąc mu większej krzywdy. Za to Pusty wkurzył się, że mu nie odpowiedziano.
-Żądam odpowiedzi Ty nędzny Shinigami!
Uderzył Hoffmana z dużą siłą ogonem. Też zaczął ładować Cero. Jego ciało utworzyło wir wokół chłopaka i wciągnęło go unosząc się ponad ziemię. Pusty w końcu wypluł Strażnika z siebie. Hoffman zaczął bezwładnie spadać z wysokości ok. 10 metrów. Pusty unosił się, obserwując chłopaka.

Statystyki bez zmian


Ekwipunek:
-papierosy i zapałki
-katana
-1 antyrei
-harmonijka ustna,
-notes,
-2 ołówki,
-bandaże,
-scyzoryk,
-Srebrny wisiorek z niebieską zawieszką w kształcie romba(+100 reiatsu),
-Koń


https://naforum.zapodaj.net/thumbs/023c6c1ac824.jpg



Battle Theme

Offline

 

#17 2012-11-25 14:09:24

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Trupioblade skały.

Hoffman bardzo sie ucieszył faktem, iż został zwolniony z pułapki pustego, krępującej jego ruchy. Teraz były już one w pełni swobodne i mimo opadania chłopaka na ziemię, nie przestawał on ładować Cero.
- Cóż za wspaniała walka! Chyba wreszcie ktoś nas zabije.
- Taaa... na to wygląda. Niezły jest.
- Dawno nie mieliśmy tak dobrej walki... Masz całą moją moc. Nie powstrzymujmy dłużej naszej siły. Pokażmy wszystko na co nas stać. Jeśli nie zrobimy wszystkiego co w naszej mocy, nie będziemy mogli spojrzeć sobie w oczy.
- Jasne, jasne... Zostaw to mnie. Swoją drogą, zaczynasz gadać jak w jakimś dramacie romantycznym...
- Może... Chyba się starzeję...
- Tyyy...!? Niemożliwe... W każdym razie dzięki, za wszystko co dla mnie zrobiłaś i... dzięki, że dzieki tobie mogłems ię tak długo cieszyć walkami. Chyba diabeł upomina się o naszą umowę z nim... Cholera... teraz mnie to trafiło...
- Hahahaha! I kto tu się rozkleja? Ale swoją drogą...
- Jedna głupsza od drugiego... Aż rzygać się chce na te wasze czułości... - odezwał się nagle głos pustego w głowie Hoffmana
- Ale nie ważne... Chciałem Ci tylko powiedzieć, że w pełni Cię popieram. Oddaję Ci do dyspozycji całą swoją moc. Myślę, że obie pomożemy Ci w użyciu... tej... techniki.
- Taaaaa... Dzięki dziewczyny.

Kiedy Hoffman skończył już prowadzić swój wewnętrzny dialog, jego reiatsu znacznie wzrosło. Cero, które ładowało się w jego dłoni, było wręcz przesączone ogromem reiatsu. Drugą ręką, sięgnął do torby przy jego ramieniu.
Czas mi ucieka... to już jest mój limit... chyba, że...
Wyjmując strzykawkę z adrenaliną, wbił ją sobie w udo. Zasyczał boleśnie po czym szeroko otworzył oczy. Czuł jak jego własna siła niemal rozsadza go od środka.
To jest to... ostateczny atak
Zaraz po tym wystrzelił cero w stronę przeciwnika, a jego siłą przeraził się nawet sam Hoffman. Nie potrafił sobie wyobrazić jak jakakolwiek istota na tym świecie, potrafiła by mu się przeciwstawić. Po ogromnym wybuchu, niszczącym spory obszar dookoła, Hoffman znów przystąpił do ataku. Używając senki, zaatakował przeciwnika kilkakrotnie swoim mieczem. Jeśli była by taka potrzeba, użył również swojej nastraszniejszej techniki, podnoszącej wszystkie jego statystyki dwukronie i wpakowuje całe reiatsu w statystyki, aby pokonać przeciwnika.

Reiatsu: 0+10525=10525
Reiatsu w zbroi: 94500+200+1000=95700+5%=100475+10%=110525-525=10525=100000
Siła: 597+59=656+20%=787x4=3148
Wytrzymałość: 260+20%=314
Szybkość: 504+20%=604
Zręczność: 1192+20%=1430
Siła Cero: 6296
Szybkość senki: 1359


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#18 2012-11-25 15:16:05

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Trupioblade skały.

Wodny pusty padł zostawiając po sobie tylko serce, Hoffman był już coraz bliżej osiągnięcia celu. Na skałach było teraz cicho i nic nie zakłócało spokoju po walce. Shinigami mógł odetchnąć z ulgą i ruszać dalej.

//Nagroda: Serce\\


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#19 2012-11-25 15:22:39

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Trupioblade skały.

Hoffman był bardzo dumny z całej tej walki. Widząc iż pusty wyzionął ducha, upuścił miecz, zdarł rychło maskę z twarzy i z uśmiechem od ucha do ucha wydał triumfalny okrzyk na całe Hueco Mundo. Jednak chwilę później dostał zawrotu głowy i upadł na jedo kolano.
Idiota... tak się przeforsowałem i jeszcze mi się drzeć zachciało... faktycznie, zapomniałem o tym, że przeciążyłem swoje ciało ponad moje możliwości... Ale zaraz! Chinatsa! Muszę wracać do kryjówki!
Po czym chwilę później zabrał serce, które pozostało po pustym i ruszył w drogę do kryjówki.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lightteam.pun.pl www.herosy3.pun.pl www.taka.pun.pl www.forumrp.pun.pl www.zarzadzanieumcs.pun.pl