Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#1 2015-10-16 14:34:04

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Konkurs - Niezapomniana impreza

Witam serdecznie wszystkich łowców nagród, znudzonych życiem, i tych, z nadmiarem weny! Jednak najbardziej witam wszystkich tych, którzy nadal nie mogą się pogodzić ze skończonymi wakacjami i nadejściem jesieni, a zatem i roku szkolnego, jak i akademickiego.

Tytułem konkursu jest ,,niezapomniana impreza". Temat prac jak można się domyśleć, nie jest zbyt skomplikowany. Należy opisać najzabawniejszą historię imprezy naszej strony konfliktu.

Pracę będę oceniać osobiście, jednak możliwe, że liczba jury powiększy się w czasie konkursu, aby sprawdzanie było bardziej obiektywne.

Kryteria oceniania:
Najważniejsza jest przede wszystkim duża dawka humoru. Wygra ta praca, która będzie najzabawniejsza. Poza tym, liczą się również naturalnie takie rzeczy jak poprawność składniowa, interpunkcyjna, ortograficzna, i tak dalej.
Jednakże, zdając sobie sprawę z tego, jakie rzeczy mogą się dziać na mocno zakrapianej alkoholem imprezie, uprasza się ograniczenie do minimum przekleństw, oraz zaniechania treści tylko dla dorosłych, i innych wulgarnych sytuacji.

Nagrody:
Najwyższe nagrody przewiduję dla trzech najlepszych prac, jednak jeśli liczba osób będzie wystarczająco duża, pewne nagrody mogą otrzymać również osoby, które nie załapią się na podium.

1 miejsce: Przyjaciel wszystkich - Buteleczka z silnie działającym narkotykiem - daje jednorazowo, 100% szansę powodzenia perswazji
2 miejsce: Imprezowicz - Szampański nastrój, utrzymujący się po imprezie, dodaje naszej postaci bonus +10% do reiatsu na okres trzech walk
3 miejsce: Przyjaciel w potrzebie - Na okres dwóch tygodni otrzymujemy do pomocy kompana, który w zamian za pomoc odprowadzenia go do domu, pomoże nam w najbliższych kilku walkach

Prace proszę podsyłać do mnie w wiadomości prywatnej. Termin nadesłania prac, przewiduję do końca października. Z powodu ostatnich wydarzeń i zachęcenia większej ilości graczy do wzięcia udziału w konkursie, przesuwam ostateczny termin nadesłania prac do nowego roku!
Ponadto, wyżej wymienione nagrody można wymienić na bardziej ,,tradycyjne" jak złoto czy doświadczenie

Zapraszam do wpisywania się, podsyłania prac, i wygrywania nagród!
____________________________________
Udział biorą:
- Chinatsa Miyamoto
- Nassanael


Konkurs anulowany ze względu na brak otrzymanych prac...


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2015-10-16 22:29:24

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Konkurs - Niezapomniana impreza

Dobra piszę się choć ja weny na humorystyczne opowiadania nie posiadam
Nass ty też masz coś napisać!


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#3 2015-10-17 17:55:49

 Nassanael

http://zapisz.net/images/726_da3d3021ec520.jpghttp://i.imgur.com/hl2Ru.jpg

21121123
Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 866
Punkty: 24
Imię postaci: Nassanael

Re: Konkurs - Niezapomniana impreza

Ja lubie takie sprawy ale teraz mam nastrój na patos a nie jaja...spróbuje.


W prozie wojny nie ma miejsca na piękno...
KP
Zan
Teka
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.greenlevithan.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.finans2010.pun.pl www.bricobrzeg.pun.pl www.southparkuni36.pun.pl