Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#1 2016-02-12 15:58:13

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Walentynkowy konkurs

Walentynki się zbliżają, zatem warto podszlifować umiejętność wyrażania uczuć jak i pisania miłosnych liścików. W związku z tym wychodzimy wam na przeciw, wyciągając pomocną dłoń, ponieważ tematem tego konkursu będzie napisanie miłosnego listu w imieniu naszej postaci do dowolnie wybranej postaci NPC dostępnej na forum. Co odważniejsi mogą również napisać list do postaci jednego z graczy na forum. Ocena w obu przypadkach będzie taka sama.

Co będzie brane pod uwagę?
Przede wszystkim będziemy zwracać uwagę na kunszt pisarski oceniany przez pryzmat zaciekawienia czytelnika i poruszenia jego serca. Innymi słowy im bardziej oryginalny i przy tym poruszający serce list zostanie napisany, tym lepiej dla was. Ponadto będzie również oceniana długość listu (to ma być list, nie opowiadanie czy słowo pozdrowienia - tasiemce będą tracić równie dużo punktów co zbyt krótkie teksty). Co się tyczy zaś stylistyki, tekst musi być przede wszystkim spójny i logiczny. Kwestie takie jak ortografia, interpunkcja i tym podobne również będą brane pod uwagę, jednak nie aż tak bardzo jak poprzednio wymienione elementy.

Nagrody:
Pierwsze miejsce: Wielbiciele/Wielbicielki - Dla najlepiej napisanej pracy nagrodą będzie istny tłum wielbicielek tudzież wielbicieli naszej postaci, którzy trzykrotnie będą mogli nas wybawić z opresji w fabule. Jednak dla postaci bardziej apatycznych istnieje możliwość nakłonienia tychże osób do wyrażenia swego uczucia w złocie.
Drugie miejsce: Eliksir miłosny - można wykorzystać w fabule jako rodzaj perswazji, dzięki czemu będziemy mogli z niemal 100% prawdopodobieństwem przekonać przedstawiciela, tudzież przedstawicielkę płci przeciwnej do swoich racji. Dla osób mniej zainteresowanych takim rodzajem nagrody, przedmiot ten jest bardzo wartościowy, dzięki czemu można będzie go sprzedać na targu, tudzież w sklepie
Trzecie miejsce: Niesamowite perfumy - Postać otrzymuje malutką fiolkę z perfumami niesamowicie działającymi na płeć przeciwną. Zapach ten jest w stanie poruszyć nawet najbardziej skamieniałe serce i wlać w nie miłość, przez co siła ataku naszego celu spadnie o połowę na okres całej walki


Gdzie i do kiedy oddać prace?
Prace proszę wysyłać na PW moje, Ayame, oraz Hielo. Każdy tekst zostanie sprawdzony przez całą naszą trójkę, aby wybrać te najlepsze.
Termin składania prac upływa 21 lutego.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#2 2016-02-23 00:07:29

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Walentynkowy konkurs

Wyniki konkursu:

Pierwsze miejsce:

Chinatsa napisał:

Do Nassanaela, Hoffmana, Patariko, Ayame, Rafaela i Amayi

Gdyby ktoś zapytał mnie o definicję miłości, nie umiałabym mu odpowiedzieć. Czym jest miłość? Czy to to samo co zakochanie? A jeśli nie, to czym jest zakochanie? Ulotną chwilą? Pomostem, który zamienia słowo "lubię" na "kocham"? Czy zakochanie trwa sekundę a miłość całe życie? Jak to jest z tą miłością tak właściwie? Czy miłość do matki to ta sama miłość, którą darzą się kochankowie podczas wspólnej nocy? Czy czuły uścisk przyjaciela też jest symbolem miłości? Czy miłość, podobnie jak piekielne kręgi Dantego, również posiada powłoki a im głębiej się w niej zatracasz odkrywasz jej coraz większą siłę?
Uśmiech.
Zrozumienie.
Radość.
Pożądanie.
Poświęcenie.
Gdybym musiała odpowiedzieć, powiedziałabym, że miłość jest szaleństwem zawieszonym między logiką a niezrozumieniem. To stan, w którym nie potrafimy myśleć logicznie, w którym robimy rzeczy, na które nigdy byśmy się nie odważyli i odkrywamy to, czego się nie spodziewaliśmy odkryć. Potrafimy kłamać, zmieniać osobowość, mordować w imię miłości, a czy to właśnie nie jest szaleństwo?
Czy opanował mnie obłęd? Paranoja? Szaleństwo?
Widzę was w każdym promieniu słońca o poranku i każdej gwieździe na nocnym niebie. Czuję w każdym tchnieniu wiatru, każdej kropli, która spada na moją dłoń, kiedy dotykam twarzy. Słyszę w każdym swoim kroku zupełnie tak, jakbyście podążali obok mnie.
Złożycie przysięgę?
Czy będziecie oglądać ze mną wschody i zachody słońca?
Czy będziecie ze mną tańczyli na wietrze i ocierali moje łzy?
Czy będziecie podążali obok mnie?
Spójrzcie, zupełnie zwariowałam, ale czy to nie piękne? Czy to nie jest właśnie ta miłość, której nie potrafimy zdefiniować?
Nie pragnę wolności, mądrości czy spokoju... Miłość rządzi się innymi prawami a dopóki będziecie obok, wszystko będzie dobrze.
Prawda?
Zwariowałam, oszalałam, zatraciłam się i całkiem zagubiłam, jednak przepełnia mnie radość, że dane mi było poczuć to najsilniejsze uczucie, silniejsze nawet od nienawiści i rozpaczy.
Rozumiecie, co chcę wam przekazać?
Jestem szaleńcem, który stoi naprzeciwko, paranoikiem, który chce was bronić za wszelką cenę i który chce być broniony.
Jestem tylko sobą.
Zakochanym, opętanym przez uczucia, pozbawionym logiki szaleńcem miłości.
Bo przyjaźń, to też miłość, prawda?

Chinatsa

Drugie miejsce:

Nassanael napisał:

Najdroższa Chinatso.

Przesyłam wyrazy niezmiennego przywiązania i ciągłego zachwytu nad Twoją urodą.
Jak wiesz nie jestem zbyt rozmowny i nie dość nauczony ogłady. Dlatego właśnie piszę ten list. By wyrazić to co nie wyrażone i wylać to co we mnie szumi od dawna powodując zawroty głowy. To co wisi między nami w powietrzu i co tak miło pozwala mi spędzać czas z Tobą. To co utrzymuje mnie przy życiu gdy błąkam się bez celu po Hueco Mundo. Doszedłem do wniosku, że zbyt dużo czasu zmarnowałem na ucieczkę od tego co...czuję. Tak. Bo czuję do Ciebie coś czego się czasmi boję a czasami nienawidzę. Wyprowadza mnie to z równowagi i zdziera ze mnie maskę zimnego zabójcy. Obnaża moje serce. Które właściwie od dawna należy do Ciebie. I niezależnie od tego co zrobisz po przeczytaniu tego listu napiszę to. Wierzę, że nie popsuje to naszej relacji bo ja niezależnie od skutku tych wywodów chcę być blisko Ciebie. Kocham Cię. Kocham przecież od tak dawna. I czuję się wolny pisząc to bo nie piszę oczekuje od Ciebie czegokolwiek. Nie. Po prostu bądź jak byłaś. Prócz tego chcę powiedzieć coś jeszcze. Jesteś tak nieziemsko piękna, że nie mam pomysłu jak mówić Ci komplementy.

Twój zakapturzony Nassanael.

Trzecie miejsce:

Kenji napisał:

Tam kędy drogi schodzą się jak rzeki mosiężne, tam gdzie twój cień tli się w mej myśli jak wieczny ogień. Będę tam czekał, aż serce twe swym blaskiem ogrzeję zło tego świata, a wtedy chuchnę miłością w twe oblicze i rzeknę - Kocham cię.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszych fabułach


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#3 2016-02-23 01:40:56

 Nassanael

http://zapisz.net/images/726_da3d3021ec520.jpghttp://i.imgur.com/hl2Ru.jpg

21121123
Zarejestrowany: 2012-05-04
Posty: 866
Punkty: 24
Imię postaci: Nassanael

Re: Walentynkowy konkurs

Juhuuuuu dzięki!!! Na kim wykorzystać eliksir...hmmmm...<spogląda>...


W prozie wojny nie ma miejsca na piękno...
KP
Zan
Teka
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#4 2016-02-23 22:44:20

 Patariko

http://i.imgur.com/3hErqh7.jpg

Call me!
Skąd: Nowy Dwór Maz.
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 1117
Imię postaci: Patariko Yukan
WWW

Re: Walentynkowy konkurs

China, My Ciebie też KOCHAMY



//Kenji a o kogo innego miało mi chodzić?. -.- naczytałeś się za dużo "jak być głupim" vol.1? Bo to chyba najgłupsze co usłyszałem. Piszę za całe forum...

Ostatnio edytowany przez Patariko (2016-02-25 08:40:27)


Fullbring
KP


Ekwipunek:
nieśmiertelnik
nóż survivalowy po dziadku
dwie reigły
adrenalina
naszyjnik ze zdjęciem rodziców (szybkość x1,2)

Offline

 

#5 2016-02-24 13:49:24

 Kenji Hayashi

http://i.imgur.com/G3pqL.jpg

9791756
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 23
Ostrzeżenia: 7 (punkt 6 regulaminu)

Re: Walentynkowy konkurs

Pat, nie odzywaj się za wszystkich skoro nie wiesz czy aby na pewno wszyscy. Chyba, że chodzi ci o te osoby które zostały przez nią wypisane.

Offline

 

#6 2016-02-24 23:54:42

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Walentynkowy konkurs

Och Nass dziękuję w imieniu moje postaci


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coremt2-forum.pun.pl www.vri.pun.pl www.turniejefifa.pun.pl www.geodezja2006ns.pun.pl www.place.pun.pl