Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#61 2013-10-04 23:05:57

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Oaza

Dziewczyna ścisnęła usta i choć szukała jakiejś riposty, nie mogła nic wymyślić. Może to przez to, że to wszystko działo się tak niespodziewanie, a może zła za to, że dała mu się tak łatwo podejść i wciąż nie wiedziała, co ta istota tu robi.
Nie zamierza mnie zabijać? No tak, ale dodał "jeszcze", więc pewnie znowu się spotkamy...
Na jego ostatnie słowa zacisnęła mocno pięści ze złości i zrobiła jeden krok  w stronę oddalającego się chłopaka.
- Odwaga nie musi być wyznacznikiem siły fizycznej. Jeżeli tego nie rozumiesz, to prędzej czy później ktoś skopie ci dupę. Możliwe, że nawet ktoś tak słaby, jak ja. Co planujesz?


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

#62 2013-10-04 23:15:22

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Oaza

Mężczyzna wciąż oddalając się, nie przerywając kroku, ani przy tym nie odwracając się do Chinatsy, odpowiedział na jej pytanie.
- Śmiem w to wątpić. Ludzie podążają za odważnymi. Jeśli było by tak jak mówisz, to gdzie się podziewa ten twój bohater na białym koniu? - zapytał wyraźnie retorycznie, chcąc sprowokować dziewczynę
- A to co planuję nie powinno mieć dla Ciebie znaczenia. Wątpię, abyś dożyła tej chwili. Jeszcze się spotkamy.
Wymawiając ostatnie słowa, mężczyzna używając ponownie swej dziwacznej techniki zniknął tak szybko, jak się pojawił, pozostawiając Chinatsę ponownie samą sobie.


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#63 2013-10-04 23:24:36

 Chinatsa Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-09-27
Posty: 702
Imię postaci: Chinatsa Hikari

Re: Oaza

- Skąd wiesz, że oczekuję jakiegoś bohatera na białym koniu? Możesz mi nie wierzyć, ale zobaczysz - Chinatsa ścisnęła dłoń tak bardzo, że aż jej pobielały knykcie. - w końcu ktoś cię dopadnie a ja nie omieszkam śmiać się wtedy z całych sił.
Chłopak zniknął i jedynie co mogła słyszeć dziewczyna to szum wody w oazie.
- A na przekór tobie przeżyję! - krzyknęła za nim i odwróciwszy się podeszła do wody, by przemyć zranioną szyję. Zranienie piekło, ale nie takie rzeczy się już przeżywało. Mrucząc pod nosem przekleństwa i mając jednocześnie bardziej wyczulony słuch, gdyby jednak wróg miał wrócić, przyjrzała się swojemu odbiciu w tafli wody, mąconym co jakiś czas przez lekkie drgania.
- Coś tu śmierdzi... Zdecydowanie, coś jest bardzo nie tak...

Edit:
Chinatsie w końcu znudziło się takie siedzenie przed jeziorkiem więc wstała, otrzepała ubranie i pogładziła ranę na szyi. Rozglądając się teraz uważniej ruszyła przed siebie, w stronę południowej części pustyni.

Ostatnio edytowany przez Chinatsa Miyamoto (2013-10-18 18:38:46)


"Jeśli mam wybierać między złem a złem, wolę nie wybierać wcale."

Karta postaci
Zanpaktou

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akustukacze.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl www.la2husaria.pun.pl www.thesims2.pun.pl www.sylwester2012.pun.pl