Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Wakacyjna gorączka - promocje, startery, nabór na MG

#1 2016-07-09 20:19:55

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Wakacyjna gorączka - promocje, startery, nabór na MG

Wreszcie nastały upragnione przez wszystkich uczniów, studentów oraz pracowników wakacje!
Aby jeszcze bardziej podnieść radosną atmosferę i towarzyszącą wakacjom euforię, postanowiliśmy wprowadzić szereg promocji oraz starter dla początkujących, a ponadto ogłosić nowy nabór na mistrzów gry! Więcej na temat tych, oraz innych atrakcji znajdziecie poniżej

Wakacyjny starter - Wakacyjny starter obejmować będzie znaczne bonusy głównie dla nowych, świeżo zarejestrowanych w trakcie wakacji użytkowników, jednak i starych ,,wyjadaczy" nie ominą towarzyszące mu atrakcje. Przede wszystkim, każdy zarejestrowany w wakacje gracz otrzyma na start aż 3000 doświadczenia, 100 punktów nauki, oraz 100 złota! Ponadto wszelkie nagrody za misje fabularne wzrastają na okres wakacji (tj. do końca sierpnia) aż o połowę, zaś dla nowo zarejestrowanych graczy o 100%!
Ale to nie wszystko!
Dodatkowo, wszyscy gracze, zarówno nowi, jak i grający u nas od dłuższego czasu, mogą się cieszyć wakacjami wspólnie ze swoimi postaciami. Z pewnością wakacyjna euforia pozytywnie odbije się na ich zdrowiu, dodając każdej postaci +10% do wszystkich statystyk przy okazji każdej walki! Bonus ten trwać będzie do końca sierpnia. Zachęcam do korzystania z przewagi nad przeciwnikami

Promocje - Czymże byłyby wakacje bez promocji? U nas możecie liczyć na mnóstwo okazji! Wszyscy gracze na forum, bez wyjątku, otrzymują rabat na przedmioty zakupione w sklepie w wysokości aż 50%! Ponadto, wszelkie umiejętności wykupione za punkty nauki, będą aż do końca wakacji tańsze o 25%.

Nabór na mistrzów gry - Przy okazji tego ogłoszenia, pragniemy również ogłosić nabór na stanowiska mistrzów gry. Z chęcią wcielimy w szeregi prowadzących każdą chętną osobę, która spełni pewne niewymagające, podstawowe warunki etykiety pisania, z pomysłami na prowadzenie fabuł oraz wspomożenia działalności forum. Kontaktować proszę się ze mną osobiście na PW bądź gadu-gadu: 36646198.
Dodatkowo, aby zachęcić szersze grono osób do rozpoczęcia starań o objęcie tego stanowiska, ogłaszamy dodatkowe nagrody za samo uzyskanie rangi w wysokości: 1000 punktów doświadczenia, 20 punktów nauki oraz złota (przypominam również o dodatkowych punktach za medale dotyczące rangi mistrza gry).
Ponadto, z dniem dzisiejszym, bonus za aktywne prowadzenie fabuły graczom zostaje zwiększony do 500 doświadczenia, 10 punktów nauki oraz 10 złota za każde 10 postów napisanych w fabule jako prowadzący.

Inne atrakcje - Inne atrakcje wciąż znajdują się na horyzoncie. Jednak ich jakość, oraz ilość zależy głównie od waszej aktywności oraz zaangażowania. Wstępnie mogę zdradzić, iż może pojawić się w całkiem niedalekiej przyszłości szereg wakacyjnych konkursów

Nie przegapcie wakacyjnych okazji! Życzymy dobrej zabawy podczas tej wakacyjnej gorączki, aby te dwa miesiące były jeszcze pomyślniejsze!
Administracja Ery Bleacha


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Wakacyjna gorączka - promocje, startery, nabór na MG

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kamer mod 2013 spanking z mamuśką literatura co to jest www.planetaziemia.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl