Ogłoszenie


Ciekawostki i plotki
Ostatnie zmiany - 09.07.2016. Więcej tutaj
- WAŻNE! Wakacyjna gorączka - promocje, startery dla początkujących, inne bonusy!
- Nowi bohaterowie niezależni: Yasashii Chisaki oraz Koi no Hana
- WAŻNE! Dodanie nowej drogi rozwoju postaci (Cechy). Więcej tutaj
- Stworzenie świata alternatywnego. Więcej tutaj

#31 2012-05-20 10:01:01

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

Arrnacar się uśmiechnął- Wciąż nie słuchasz.... Powiedziałem przecież że może się regenerować, nie powiedziałem że wciąż do jednej postaci.- powiedział spokojnym głosem - HO.! Powstań.- po tych słowach hollow powstał, jednak tym razem był w formie lodowego potwora, którego Hoffman widział już wcześniej, dodatkowo wystrój wnętrza się zmienił, wszyscy znajdowali się teraz na bezkresnej, lodowej pustyni.
-Lodowa Zamieć.!- wykrzyczał potwór a z jego rąk wyleciały dwa tornada z odłamkami lodowymi. Wszystko to zmierzało w kierunku shinigami, oba tornada tuż przed Hoffmanem połączyły się w jedną całość co zwiększyło jego szybkość i wielkość odłamków.
szybkość tornada: 92
siłą każdego odłamku: 160


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#32 2012-05-20 10:15:47

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

A więc to nie tylko regeneracja całej struktury... to każdy z tych małych pustych potrafi się tak szybko regenerować...
Widząc tornado, Hoffman przyklęknął na jedno kolano i wbił ostrze naginaty w ziemię.
- Kibo no Hikari.
Dookoła jego ciała wyrosła wielka bariera. Hoffman znajdował się teraz metalowej kuli, pokrytej z zewnątrz ostrymi kolcami.
Zatem... dopóki żyje ten brzydal, dopóty to bydle nie przestanie się regenerować. Muszę rozwalić tego Arrancara.
W tym celu Hoffman zaczął wymawiać inkantację do jednego z zaklęć.

Reiatsu: 23700-200+200=23700
Siła: 180
Wytrzymałość: 224
Szybkość: 96
Zręczność: 100
Wytrzymałość kuli: 336
Siła kolców: 198


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#33 2012-05-20 10:29:53

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

-Nie bądź taki pewny swojej bariery.... Zapominasz że to ....MÓJ ŚWIAT.!- Zaśmiał się Arrancar i pod Hoffmanem pojawiła dziura, która wyrzuciła go poza barierę. - A to tak za karę - dodał Kira, zaczął się pojawiać dookoła shinigami okładając go pięściami po twarzy. Po powtórzeniu kilka razy tej kombinacji, pojawił się przed nim i kopnął go w brzuch kolanem po czym natychmiast zniknął. Jego pojawianie się i znikanie wyglądało jakby rozpływał się w powietrzu. Hoffman nie miał za wiele czasu na wytchnienie, potwór widząc że Hoffman nie jest strzeżony przez barierę ruszył na niego od razu, wyskoczył do przodu i zaczął się kręcić w powietrzu z rękoma wystawionymi w przed siebie. Wyglądał jak wielki lodowy sopel lecący w jego kierunku.


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#34 2012-05-20 11:56:12

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

Hoffman wycelował palcami w uciekającego Arrancara.
- Nie tak szybko. Kurohitsugi.
Arrancar został zamknięty w wielkiej czarnej trumnie, która w jej wewnętrznej ciemności zaczeła atakować go setkami ostrzy. Bariera Hoffmana zmieniła się tym czasem z powrotem w naginatę. Hoffman używając shunpo chciał podnieść ją z ziemi i tym samym uniknąć ataku potwora.
- Nie mam czasu na zabawy z tobą - Powiedział do Ho po czym przyjął postawę do rzutu swoją naginatą
Ostrze z jej drugiego końca zniknęło, a zamiast niego pojawił się łańcuch, który trzymał drugą ręką i, który zdawał się rozciągać w nieskończoność jak za sprawą magicznej sztuczki.
- Żryj to.
Strażnik nie zamierzał trafić bezpośrednio w pustego gdyż mógł zrobić unik, przez co jego technika była by nie do wykonania. Zamierzał uderzyć w ziemię przed pustym, by ostrze się rozpadło na setki drobnych ostrzy, niszczących wszystko dookoła. Miał nadzieję, że ciało pustego po tym ataku będzie regenerowało sie przez dosyć długi okres czasu, aby Hoffman mógł zająć się Arrancarem. By nie stracić zbyt dużo reiatsu poświęconego na hadou, wykorzystał reiatsu z kolejnej butli reiatsu przy jego pasie.

Reiatsu: 23700+200-100-50-750+1000=24000
Siła: 180
Wytrzymałość: 224
Szybkość: 96+4=100
Zręczność: 100
Siła odłamków: 360
Siła hadou: 520


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#35 2012-05-20 14:24:09

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

Wszystko szło ładnie pięknie do momentu gdy Arrancar odzyskał świadomość - Wciąż zapominasz że to mój świat, tutaj ja żądzę .... Może sam spróbujesz tej swojej pułapki .?- spytał Kira po czym zamienił się miejscami z Hoffmanem, teraz to on był zamknięty w trumnie. Hollow odniósł liczne rany więc Arrancar odesłał go do kryjówki by się zregenerował.- Szczerze.... Wytrzymujesz dużo więcej niż twoi poprzednicy.... Jestem pełen podziwu.... Ale i tak zginiesz- powiedział z uśmiechem -Pokaże Ci teraz pełnie mojej mocy. Szalej, Sen akumu no kaibutsu.- Maka Arrancara wypełniła teraz jego całą twarz, wyglądała jak głowa tygrysa szablo zębnego, jego ręce przybrały postać łap niedźwiedzia z długimi ostrymi pazurami, z tyłu wyrósł mu jaszczurzy ogon zakończony ogromnym ostrzem, cały Arrancar był pokryty teraz czymś co przypominało futro.
-Teraz twoja kolej... Pokaż co potrafisz tak na prawdę.-Powiedział Kira i przybrał pozycję bojową lekko przykucając.


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#36 2012-05-20 17:09:36

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

- Co za skurwysyn... Uwolnij mnie Hoffman, a go rozniosę...
Taa... zdaje się, że i tak nie mam wyboru.
Kiedy czarna trumna się zamkneła, w jej środku w jednej chwili buchnął fioletowy dym.
- Ban-kai. Hikari no Meiyo.
W jednej chwili z ziemi wyrosły dwie ściany, które zakryły ciało shinigamiego, chroniąc go ze wszystkich stron. Kiedy atak hadou się skończył, podłoże wróciło z powrotem do normy. Pusty mógł znów zauważyć maskę na twarzy Hoffmana, zupełnie taką samą jak ta, która mu wcześniej spadła. Uśmiechnął się sam do siebie.
Może i jeszcze będzie jednak ciekawie...
- Wypuść mnie! A od razu go zabije, WYPRUJE MU FLAKI! Ahahaha!
Phi... poradzę sobie i bez ciebie.
- Nie mów tak... Czy ty ciągle musisz być tak samolubny?
Nic nie poradzę... Ale może i się doczekasz jakiejś akcji.
- Na to wygląda, nie? Dobra to ja w takim razie poczekam cierpliwie aż mnie wezwiesz. Szkoda...

Reiatsu: 24000+14400+200=38600
Siła: 180
Wytrzymałość: 224+2+38=264
Szybkość: 100+72=172
Zręczność: 100+72=172
Wytrzymałość bariery: 386


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#37 2012-05-20 19:01:20

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

-HAHAHAHA... To na reszcie pobawimy się na prawdę - uśmiechnął się arrancar, wbił swój ogon w ziemię tak że ostrze wyszło tuż pod Hoffmanem co miało sprawić by ten odskoczył. Kira nie czekając zbyt długo aż shinigami coś zrobi rzucił się na niego z łapami okładając go nimi po twarzy i wbijając szpony w jego brzuch. W momencie gdy jego pazury u obu rąk były wbite w Hoffmana, wystrzelił dwie bale.
-Wciąż się nie starasz... Może po prostu to wszystko na pokaz.? - spytał Kira lecz jego uśmiech zakrywały zęby maski. Przy pomocy sonido przebiegł za Hoffmana i kopnął go w plecy.
siła bali: 100
szybkość bali: 800


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#38 2012-05-20 19:34:04

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

Oba ataki pustego nie zrobiły Hoffmanowi dosłownie nic. Na domiar złego, jego siła znacznie wzrosła.
- Kończmy tę farsę.
Nie musiał używać shunpo ani senki. Przeciwnik i tak nie mógł nadążyć za jego ruchami więc postanowił to wykorzystać. Ruszył błyskawicznie na przeciwnika podczas czego zadał mu dwa cięcia skierowane na ukos całego jego tłowia. Pierwszy atak był na tors, a drugi na plecy. Chwilę potem pojawił się za przeciwnikiem i zaatakował go swoją naginatą chcąc przebić jeszcze raz jego pierś od tyłu.
- Nie pochlebiaj tak sobie. Różnica między mną, a tobą jest jak między niebem, a ziemią.

Reiatsu: 38600
Siła: 180+20%=216
Wytrzymałość: 264
Szybkość: 172
Zręczność: 172

//Simon porównuj nasze statystyki. Moja szybkość jest ponad 2 razy większa od jego i to od dłuższego czasu więc on nie ma prawa nawet zobaczyć moich ruchów, a tym bardziej dotknąć mnie czy kopnąć. To samo tyczy się siły. Moja wytrzymałość jest ponad 2,5 raza większa od jego siły więc teoretycznie te bale mógłbym nawet zębami zatrzymać. Jeśli chcesz być mistrzem gry to musisz mieć te statystyki cały czas na uwadze.\\


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#39 2012-05-21 16:52:54

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

Arrancar zaśmiał się głęboko gdy Hoffman próbował go zaatakować naginatą od tyłu - Widzisz... to futro nie służy do ozdoby lecz do obrony, jest naładowane reiatsu dzięki czemu jest czymś w rodzaju kamiennej zbroi. Nie zapominaj że nie tylko ty dostajesz jakieś bonusy od swoich sztuczek ale i ja od uwolnienia mojego zanpaktou... A to wciąż mój świat- powiedział i w tym momencie Hoffman mógł zobaczyć jak cząsteczki duchowe są wciągane przez Kire - A to jest jego drugie zastosowanie, póki znajdujesz się w moim świecie mogę dowolnie wysysać z Ciebie reiatsu za każdym razem jak tylko mnie dotkniesz, nie doceniasz mnie zbytnio.- powiedział i ponownie rozpłynął się w powietrzu. Otoczenie się ponownie zmieniło, tym razem było to wnętrze wulkanu. Wisiał teraz do góry nogami nad Hoffmanem i ładował cero.
siła cero : 600
40000 + 1000= 41000
41000-500= 40500
//Co post tracisz 1000 reiatsu a ja zyskuję do momentu aż nie wyjdziemy z mojego świata \\


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#40 2012-05-21 19:55:02

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

Chłopak niewątpliwie przejął się słowami pustego odnośnie jego utraty reiatsu zatem sięgnął po kolejną butlę reiatsu.
To ostatnia...
Hoffman odwrócił głowę lekko w stonę wiszącego nad nim pustego i założył swoją maskę Vizarda na twarz.
- Wystraczy tego. Nie zniosę dłużej takiego obrywania od niehonorowego gnoja...
Ależ uspokój się moja droga... chyba nie jestem jeszcze aż tak słaby, żebyś zaczęła we mnie aż tak wątpić...
- Wiesz, że nie o to mi chodzi...
Taa... Co zamierzasz z tym zrobić?
Hikari zachihotała.
- Taki psikus...
W jednej chwili z wnętrza wulkanu wystrzeliła wrząca magma. Magma leciała w stonę ręki, z której pusty chciał wystrzelić cero niemalże od razu zmieniając postać z ciekłej na stałą. Klatki, w których znajdował się oddział Hoffmana, zaczęły się wyginać. Same z siebie zupełnie jakby były żywe, wypuściły buntowników z ich wnętrza po czym zaczeły przybierać dziwne kształty. Chwilę potem widać było, iż zostały z nich zrobione dziwne stwory, niektóre swoją strukturą przypominające ludzi. Hoffman lekko podirytował się tym.
Eeee... nie trzeba było.
- Aleś uprzejmy... A gdzie ,,dziękuje wspaniała Hikari, jesteś taka wspaniała i piękna"... Jak ci się nie podoba to mogę ich cofnąć.
A wypchaj się
Cieszę się, ze mnie wypuściłeś. Ja nie będę strzelała takich fochów jak ta niewdzięczna dziewucha.
Ehhh... Nic na to nie poradzimy, nie? I tak prędzej czy później musiał bym cię uwolnić...

- Może mała pomoc? - Powiedział z uśmiechem na twarzy pomarańczowłosy shinigami
- Jasne. - Zwrócił teraz ponownie głowę ku pustemu. - Wybacz, Arrancarze... ale nie mam czasu na to, by spędzić z tobą tutaj cały dzień. Jeśli to jest twój świat, to wydostanę się z niego nawet jakbym miał go rozjebać co do ostatniej cegły.
Od razu po tym Hoffman wycelował trzema palcami w stronę pustego i zaczął ładować cero.

Reiatsu: 38600+200x2=77600
Siła: 216x2=432
Wytrzymałość: 264x2=528
Szybkość: 172x2=344
Zręczność: 172x2=344
Wytrzymałość magmy: 776

Statystyki potworów(10):
Reiatsu: 0
Siła: 200
Wytrzymałość: 180
Szybkość: 200
Zręczność: 200


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#41 2012-05-22 14:32:21

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

Arrancar wystrzelił cero wprost w Hoffmana ten jednak nie ucierpiał zbytnio co zdziwiło Kire.
-Psujesz mój świat.... Kurwa mać.! Ho chodź mi tu pomóż.!- krzyknął lekko poirytowany arrancar. Z magmy zaczął się wyłaniać magmowy golem którym był Ho, wyrzucił magmowe kule w kierunku oddziału Hoffmana odwracają uwagę gdy Kira w tym czasie zmierzył się z Hoffmanem. Arrancar chwycił Hoffmana i przeniósł się z nim w inny wymiar w dodatku ponownie wyssał reiatsu shinigami i odskoczył na pewną odległość.
-Poznajesz.? To teren w którym się spotkaliśmy pierwszy raz, to już nie jest mój świat więc zamknij swój ryj.! Nie będziesz mnie obrażać że jestem nie honorowy, może i to prawda, nie jestem zbyt honorowy... Ale nie tobie to osądzać więc zamknij się i walcz- krzyczał Arrancar. Stojąc na wprost Hoffmana użył sonido żeby się zbliżyć do niego i kopnął go kolanem w brzuch następnie ogonem celował w nogi po to żeby go wytrącić z równowagi, łapą zdzielił go w twarz wbijając go w ścianę.
siła kul magmy :300
prędkość: 100


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#42 2012-05-22 16:46:07

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

O co mu chodzi? Hikari, on chyba potrafi czytać w myślach, haha. Miej się na baczności.
Dziewczyna zachihotała lekko.
- Ja nie powiedziałem, że jesteś niehonorowy ale dobrze, że nazywasz rzeczy po imieniu. - Mówił z szyderczym uśmiechem na twarzy
Czując na sobie ataki pustego, które nie były dla Hoffmana niczym więcej jak zwykłym, lekkim dotknięciem, nawet nie próbował ich unikać. Zdziwiła go jednak znacznie siła dzięki, której pusty mógł wbić go w ścianę ostatnim uderzeniem. Paradoksalnie, Hoffman dał pustemu fałszywe świadectwo jego siły. Używając swojej własnej sprawił, iż uderzenie pustego zdawało się silniejsze przez co chłopak wbił się na tyle głęboko w ścianę, iż został tak samo jak poprzednio zakryty przez gęsty dym i gruzy. Powodem jego zachowania było późniejsze zaskoczenie pustego. Z dymu bowiem wyłoniło się cero, które teraz leciało na niego z niewiarygodną szybkością, za którą niewątpliwie nie mógł nadążyć oraz z niewiarygodnie destrukcyjną siłą jaka mu towarzyszyła.

Tymczasem, buntownicy zostali zasłonięci przez potwory wcześniej utworzone z klatek przez co atak nie zrobił im absolutnie nic.

Reiatsu: 77600-1000-350=76250
Siła: 432-72=360
Wytrzymałość: 528
Szybkość: 344-27=317
Zręczność: 344
Siła cero: 730
Szybkość cero: 317


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#43 2012-05-22 17:19:22

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

Kira za pomocą sonido uniknął cero w ostatniej chwili, spojrzał na Hoffmana psychicznym wzrokiem. Zaśmiał się pod nosem-Zotto suru yōna ikari.- powiedział spokojnie i w tym momencie jego szybkość i siła wzrosła - No to się zabawmy... hehehe- od razu ruszył na Hoffmana atakując go ogonem z zamiarem przebicia na wylot - Nie pójdzie Ci ze mną tak łatwo.- powiedział już nieco podekscytowany. Nie czekając długo Arrancar rzucił się z łapami na shinigami drapiąc go po klatce szponami, kopnął go w twarz z pół obrotu co było pretekstem do odwrócenia jego uwagi a jego ogon zmierzał ku jego nodze z zamiarem rozcięcia ścięgien prawej nogi.
Siła:300x1,5=450
wytrzymałość:220
zręczność:190
szybkość:180x1,5=270
71500-1500=70000 reiatsu


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

#44 2012-05-22 17:36:47

 Hoffman Miyamoto

http://i.imgur.com/g4UtLJM.png

36646198
Call me!
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2012-04-25
Posty: 2396
Punkty: 33
Imię postaci: Hoffman Moritsu

Re: Ruiny zamku

Wszystkie ataki pustego osiągneły swój zamierzony cel. Hoffman został niemiłosiernie poturbowany przez co zwrócił krwią i nie miał prawa się po tym podnieść. Po chwili jednak jego ciało znikneło, a na jego miejscu znalazła się kępa jego włosów. Shinigami z nikąd pojawił się za przeciwnikiem. W prawej ręce trzymał nadal swoją naginatę lecz w lewej ręce znajdowała się kusza, którą przyłożył pustemu do pleców zjawiając się za nim. Bez zastanowienia od razu wystrzelił bełt, który się w niej znajdował.

Reiatsu: 76250+200+200(za poprzednią turę)-1000-250=75400
Siła: 360
Wytrzymałość: 528
Szybkość: 317-16=301
Zręczność: 344
Szybkość utsusemi: 677
Siła bełtu: 720


Karta Postaci |  Zanpaktou | Klan | Historia |  Kartoteka



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#45 2012-05-22 17:47:31

 Simon

http://www.erableacha.pun.pl/_fora/erableacha/gallery/3_1354017611.png

991481
Zarejestrowany: 2012-05-01
Posty: 146

Re: Ruiny zamku

Kira się pogubił -Jaaak.?!- powiedział i wypluł krew na ziemię - Kurwa mać... To bolało- dodał i nie czekając na odpowiedź Hoffmana zamachnął się ogonem i wbił mu go w w stopę przybijając go do ziemi. Wykonał pół obrót i kopnął go w twarz, następnie starał się wbić jedną łapę w jego nogę drugą w jego bark "Kurwa a jak to druga "iluzja"" pomyślał i błyskawicznie odskoczył do tyłu, ogonem wyjął bełt i rzucił nim w Hoffmana-Pokaże Ci sztuczkę. Akumu no himei- powiedział i otworzył usta. Z jego ust wydobył się przeraźliwy krzyk który miał ogłuszyć i zaburzyć równowagę shinigami i nie czekając długo zaatakował ponownie ogonem chcąc przebić Hoffmana, jednak jego ogon tuż przed Hoffmanem rozłożył się tworząc szerokie ostrze, które z łatwością przecięło by stal.
70000-1000+1000=70000


"Kto się bawi ogniem, poparzy sobie palce."

KP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fon-nokia.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.depefs2.pun.pl www.dbots.pun.pl www.wwstizmagisterka1.pun.pl